Podpisanie umowy na remont Pałacu w Mroczeniu Podpisanie umowy na remont Pałacu w Mroczeniu

ZABYTKOWY PAŁAC DOCZEKA SIĘ REMONTU

07-05-2020 07:59

15 kwietnia 2020 r. Wójt Gminy Baranów podpisał umowę z firmą InterMAX J. Wojtasik i Wspólnicy Sp. J. z Przygodzic na „Przebudowę budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Mroczeń wpisanym do rejestru zabytków (były Pałac Wężyków)”.

Zakres prac przewidzianych do wykonania na obiekcie obejmuje m.in: remont i przebudowę pomieszczeń piwnic; adaptację istniejących pom. kotłowni na szatnię uczniów; budowę kotłowni opalanej paliwem gazowym; wykonanie schodów wyjściowych na zewnątrz budynku; przebudowę schodów wejścia głównego do budynku; remont pomieszczeń bloku żywieniowego; przebudowę sanitariatów na parterze i na I piętrze budynku; wykonanie chodnika w otoczeniu budynku; miejsca postojowego dla samochodów osobowych; wykonanie koryta do odprowadzenia wody z terenu po stronie wschodniej i południowej budynku; malowanie pomieszczeń parteru i I piętra.

Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy z zachowaniem szczególnej staranności, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Prace potrwają do listopada br. a ich wartość wynosi 3,8 mln zł brutto. 

Czytany 2360 razy