MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ 2024

05-02-2024 14:47

Pięć zespołów rywalizowało 30 stycznia w Baranowie w walce o tytuł Mistrza Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców (Igrzyska Dzieci, r. 2011 i młodsi). Zawody te w cuglach wygrały teamy ze Szkoły Podstawowej w Baranowie. Finały powiatowe zobaczymy również w Baranowie – 6 i 9 lutego

PODWÓJNE ZŁOTO DLA BARANOWA

Ekipy z Baranowa dysponują naturalną przewagą nad rywalami z pozostałych szkól. Handicapem jest systematyczny trening w klubie. Aries Baranów od dwóch lat szkoli handbalowy narybek, zdobywając doświadczenie w rozgrywkach ligowych oraz licznych turniejach towarzyskich. Dziewczęta i chłopcy z Łęki Mroczeńskiej, Słupi i Donaborowa nie ulękli się jednak i postanowili stawić czoła rywalom, za co należą się im ogromne brawa. Zgodnie z oczekiwaniami turniej chłopców wygrali handbaliści Grzegorza Markiewicza. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Pawła Walczaka z Łęki Mroczeńskiej. Wśród dziewcząt również nie miały sobie równych piłkarki z Baranowa. Srebro przypadło w udziale handbalistkom Urszuli Kurek z Donaborowa a brąz podopiecznym Jarosława Kupczaka ze Słupi.

Baranowski turniej wyróżniał się jak zawsze piękną oprawą, z uroczystym otwarciem, którego dokonał dyrektor szkoły Sławomir Nowicki, oraz ceremonią zakończenia z udziałem p. dyrektor Justyny Rabiegi. Ona też wręczyła cenne nagrody - dyplomy, puchary i statuetki.

(ems)

XXV Igrzyska Dzieci. Baranów, 30.01.2024 r. Mistrzostwa Gminy Baranów w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

Chłopcy

 1. SP Baranów
 2. SP Łęka Mroczeńska
 • Najlepszy bramkarz: Tomasz Balcer (SP Baranów)
 • Najlepszy strzelec: Igor Markiewicz (SP Baranów)
 • Najlepszy zawodnik: Wiktor Lubojański (SP Baranów)

Dziewczęta

 1. SP Baranów
 2. SP Donaborów
 3. SP Słupia
 • Najlepsza bramkarka: Katarzyna Garyga (SP Baranów)
 • Najlepsza snajperka: Julia Laske (SP Baranów)
 • Najlepsza zawodniczka: Malwina Stelmaszyk (SP Baranów)

 

 

 

Czytany 488 razy