DZIENNY DOM POBYTU SENIORA - JUŻ OTWARTY!

08-11-2023 10:05

W Ośrodku Wsparcia pod nazwą „Dom Dziennego Pobytu Seniora” w Baranowie dnia 06.11.2023r. odbyło się pierwsze spotkanie seniorów.

Pani koordynator Małgorzata Wiśniowska-Dziedzic z Panią Wójt Bogumiłą Lewandowską-Siwek i Panią kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Małgorzatą Wiśniewską powitały licznie przybyłych i nakreśliły, na czym będzie polegać działalność naszego domu - Seniorom zapewniamy rodzinną atmosferę przy czynnym spędzaniu czasu. Będą to zajęcia kulturalno-rekreacyjno-społeczne m.in. ruchowo-rehabilitacyjne, muzykoterapia również nauka tańca, wyjazdy na basen oraz wspólne gotowanie.

Zajęcia będą dostosowane w zależności od potrzeb naszych seniorów, którym zapewniamy również dojazd. Również dla nich dostępna jest czytelnia gdzie można będzie poczytać jak i odsłuchać ulubiony rodzaj lektury.

Wszystkich seniorów z gminy Baranów zapraszamy do zapisywania się w Baranowie, Rynek 20 i pod numerem tel. (62) 74 100 39

Działalność Ośrodka Wsparcia pod nazwą „Dom Dziennego Pobytu Seniora” finansowana jest z budżetu gminy i współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020

Czytany 360 razy